فکـر بـرتـر , کیفیت بـرتـرPars Ethylene Kish CO. - logo لوله پلی اتیلن,اتصالات پلی اتیلن و منهول پلی اتیلن پارس اتیلن کیش سازگار با محیط زیست.::.با پارس اتیلن کیش کیفیت را تجربه کنید.::.لوله های کاروگیت پارس اتیلن کیش، تحت لیسانس DROSSBACH آلمان تولید میگردد.::.شرکت پارس اتیلن کیش هیچ نماینده ای در سطح ایران ندارد و فروش لوله و اتصالات پلی اتیلن از طریق دفتر مرکزی با ارائه گواهینامه معتبر انجام میپذیرد

مقالات و مطالب محیط زیست

قرن بیستم و خصوصا" نیمه دوم آن قرنی سرشار از تحولات سریع و بی سابقه در محیط زیست جهان بود. اثرگذاری انسان بر طبیعت اطرافش به جایی رسیده که دارای ماهیت و اهمیت جهانی شده و متاسفانه این تاثیرات از سرعت سرسام آوری نیز برخوردار گردیده است.دیگر تقریبا" هیچ زیستگاه یا اکوسیستم طبیعی در سطح زمین وجود ندارد که لااقل اندکی دستخوش تغییر نگردیده باشد.اما تحولات زیست محیطی زاییده فعالیت‌های بشری، اگرچه از دیر باز آغاز گردیده است اما هیچگاه به‌اندازه چند سال گذشته مورد توجه نبوده و قبلا" به هیچ عنوان نگرانیهای مجامع بشری در این رابطه این قدر با بدبینی عجین نشده بود.
ما نیازمند توسعه‌ای هستیم که هم مردم مدار یعنی معطوف به بهبود شرایط انسانی و هم مبتنی برحفاظت از محیط زیست یعنی حفظ تنوع و قدرت تولید طبیعت باشد.ماناگزیریم که به برخی دیدگاه‌ها در مورد محیط زیست و توسعه پایان دهیم.دیدگاه‌هایی که گویی این دو را در مقابل یکدیگر قرار میدهد.در واقع ما باید بپذیریم که این دو اصل ( محیط زیست و توسعه )، دو بخش ضروری یک فرایند اجتناب ناپذیر هستند.
لیست مطالب و مقالات محیط زیست »

در این بخش به موضوعاتی میپردازیم که هم از نظر توسعه و هم محیط زیست به بررسی جوانب و مسائل گوناگون پرداخته است :

آخرین عناوین مقالات محیط زیست

بازیافت پلاستیك ها »

رابطه مواد شیمیایی و محیط زیست »

مواد شیمیایی و محیط زیست »

بازیافت مواد و سلامت محیط زیست »

پلاستیک‌های زیست تخریب پذیر »

مقایسه پلی اتیلن و پلاستیک‌های زیست تخریب پذیر در محیط زیست »

آب محیط زیست »

انواع روشهای بازیافت پلی اتیلن ترفتالات »

بزودی ......»

 

لیست مطالب و مقالات محیط زیست »

 

 

°مطلب به دو فرمت PDF و HTML در دسترس شما عزیزان قرار گرفته است که برای استفاده از نسخه PDF نرم‌افزار Acrobat Reader را نیاز خواهید داشت.

دانلود عکس محیط زیست